KURUMSAL

Hakkımızda

Hoşgör Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Cihazları İmalatı 1995 yılından itibaren endüstriyel mutfak sektörün öncü firmalarında hizmet vererek, bugün için geçmişte tecrübelerimizi kazanarak ve bu tecrübeyi daha etkin paylaşmak adına 2005 yılında Beyoğlu İlçesinde 240 m² lik alanda kendi imalathanemizi kurup faaliyet göstermeye başladık. İmalatımız aylık 10.000 kg paslanmaz sac işlemeye müsait üretim kapasitesindedir. Firmamız Endüstriyel Mutfak proje tasarımı ve uygulaması ile makine grubu, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun çözümleri sunmaya ve uygulamaya hazırdır.
SOSYAL MEDYA
Hoşgör Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Cihazları İmalatı Talip Paşa Cami Sk. No:77/A Bademlik - Sütlüce - Beyoğlu / İstanbul Tel : 0212 255 75 01 Gsm: 0541 694 12 87 E-posta: info@hgmutfak.com Web: www.hgmutfak.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın